PROFIL SPOLEČNOSTI

ORIFLAME

Zatímco naší vizí je stát se jedničkou na kosmetickém trhu přímého prodeje, naší misí vždy bylo plnit sny lidí po celém světě.

Oriflame je kosmetická společnost nabízející vysoce kvalitní přírodní kosmetické přípravky odlišným způsobem prodeje – prostřednictvím nezávislých kosmetických poradců.

 

Přímý prodej umožňuje našim zákazníkům získávat rady a inspirace od kosmetických poradců, které znají a jimž důvěřují. Nakupování přímo od poradců je pohodlné a výhodné.

 

Kosmetickým poradcům Oriflame se otevírá svět finanční nezávislosti, profesního růstu, seberealizace a zázemí velké mezinárodní společnosti. K charakteristickým vlastnostem Oriflame patří nadšení, decentralizovaný management a mladý podnikatelský duch.

 

Oriflame dnes patří mezi rychle rostoucí kosmetické společnosti. Své výrobky prodává v 61 zemích a patří k lídrům ve více než 30 zemích. Zásady a myšlenky přímého prodeje přírodní švédské kosmetiky zůstávají nezměněné.

Oriflame v číslech

  • roční obrat € 1.3 miliardy
  • 2.8 milionů kosmetických poradců
  • 7 500 zaměstnanců
  • více než 900 kosmetických výrobků
  • více než 100 milionů katalogů ve 35 jazycích

O Oriflame čtěte více na www.oriflame.cz

Ještě nejste zaregistrovaní?

ZAREGISTUJTE SE

Stačí, abys vyplnil(a) pár údajů. Na jejich základě vygenerujeme přihlašovací údaje, které Ti zašleme na e-mail. Poté můžeš začít ihned objednávat se slevou 23% a těšit se ze skvělých dárků. Registrovat se můžeš, pokud máš 15 let a více.